Ha-Be Betonchemie Standorte Europa
Ha-Be Betonchemie Standorte Deutschland

ПРЕДСТАВИТЕЛСТВА В ЕВРОПА

Представителства и партньори на Ха-Бе в Европа

         

БЕНЕЛЮКС

Ha-Be Betonchemie BeNeLux
Kwint Bouwstoffen B.V.
Koriander 3
7081 JA Gendringen
Netherlands
телефон:  +31 315 64 19 95
kwint@ha-be.com
www.ha-be.nl
     

КИПЪР

Ha-Be Cyprus Ltd.
Petros Procopiou
Kyriacou Matsi 18, 2nd floor
2408 Nicosia
Cyprus
телефон: +357 996 510 03
office.cyprus@ha-be.com
www.ha-be.com

ЕСТОНИЯ

Aktsiaselts TOPFLOOR
Toomas Vetevool
Kiisa 8
Tallinn 11313
Estland
телефон: +372 582 010 00
toomas@topfloor.ee
www.topfloor.ee

ФИНЛАНДИЯ

Ha-Be Finland
Juhani Ukkonen
Erno Somervuori
Kivistöntie 14
01700 Vantaa
Finnland
Phone: +358 400 45 23 97
Phone: +358 40 12 52 558
ukkonen@ha-be.com
erno@ha-be.com
www.ha-be.fi


ГРУЗИЯ

Ha-Be Georgia LLC
Davit Tsintsadze
# 1 Khandzteli street
0117 Tbilisi
Georgia
телефон: +995 514 884 884
davit@ha-be.com
www.ha-be.com

ИТАЛИЯ

Ha-Be in Italy
Thomas Krause c/o Cava Leoni srl
Via Strada Nuova, 24
37024 S. Maria di Negrar (VR)
Italy
телефон: +39 348 692 07 83
krause@ha-be.com
www.ha-be.com

РУМЪНИЯ

BETONCHEMIE BTC SRL
Gaman Bogdan
Gradinari Street, No. 4-5
700390 Iasi
Romania
телефон: +40 232 216 111
comercial@aditivi-beton.ro
www.aditivi-beton.ro

ПОЛША

Ha-Be Polska Sp. z.o.o
Lozina, ul. Wroclawska 26
55-095 Mirków
Poland
телефон: +48 71 315 34 21
office.pl@ha-be.com
www.ha-be.pl


<   
We use cookies to provide you with a better service. If you continue to use this site, you agree to our use of cookies. Learn more
X